Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Přidat do oblíbenýchAruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Kód produktu703068
Part numberJ9054D
 
Záruka99 Doživotní
Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
8111 Kč
Vaše cena bez DPH
3382.64 Kč
Vaše cena včetně DPH
4093 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je4093Kč  s dph
Váš e-mail