Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR RENEW J9150D

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchAruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR RENEW J9150D

Kód produktu703158
Part numberJ9150DR
 
Záruka99 Doživotní
Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
10053 Kč
Vaše cena bez DPH
5374.38 Kč
Vaše cena včetně DPH
6503 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR RENEW J9150D.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je6503Kč  s dph
Váš e-mail