Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

Přidat do oblíbenýchD-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

Kód produktu176139
Part numberDMC-515SC/E
EAN produktu790069241864
 
Záruka24 Měsíc(ů)
D-Link
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
4439 Kč
Vaše cena bez DPH
3034.71 Kč
Vaše cena včetně DPH
3672 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího adaptéru

- konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak)
- vzdálenost až 15 km
.
Technologie konvertoru: Fast Ethernet 10/100Mbps
Aktuální cena produktu je3672Kč  s dph
Váš e-mail