Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchD-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

Kód produktu176144
Part numberDMC-810SC/E
EAN produktu790069241727
 
Záruka24 Měsíc(ů)
D-Link
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
10358 Kč
Vaše cena bez DPH
7080.17 Kč
Vaše cena včetně DPH
8567 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
DMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje

This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km. 1 RJ-45 port and 1 fiber port (SC type connector) are provided..
Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Aktuální cena produktu je8567Kč  s dph
Váš e-mail