Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 m

Přidat do oblíbenýchD-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 m

Kód produktu176143
Part numberDMC-700SC/E
EAN produktu790069242021
 
Záruka24 Měsíc(ů)
D-Link
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
4704 Kč
Vaše cena bez DPH
3216.53 Kč
Vaše cena včetně DPH
3892 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
DMC-700SC: Konvertor Gigabit Ethernet - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího zdroje

Se zvětšující se sítí a narůstajícím objemem dat získávají kabely ze optických vláken a zařízení s optickými vlákny stále vyšší prioritu. Úseky vedení se optickými vlákny jsou velmi vhodné pro spojení v interní LAN, protože kombinují bezporuchový přenos s vysokým bezpečím proti odposlechu. Proces přechodu se většinou odehrává postupně, a tak mnoho firem má jak gigabitové metalické kabely tak také kabely z optických vláken.

Tyto konvertory jsou vhodné i pro firmy, které chtějí v rámci rozšiřování kancelářských prostor spojit různé gigabitové kabeláže. Tak mohou být jednoduchým a cenově výhodným způsobem navzájem přizpůsobeny různé topologie v gigabitové oblasti. Podle délek, které se mají přemostit, můžete provést volbu mezi DMC-700SC a DMC-810SC. Každý konvertor spojí bezproblémově Gigabit Ethernet kabeláže z kroucených párů s optickou kabeláží. DCM-700SC je dimenzován pro kabeláže z optických vláken SX s délkou max. 550 m a DMC-810SC je dimenzován pro kabeláže z optických vláken LX s délkou max. 10 km.

Vlastnosti produktu:
- konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Multimode (a naopak)
- vzdálenost do 550 m
- možné různé délky kabelů
.

Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Aktuální cena produktu je3892Kč  s dph
Váš e-mail