Kingston dokovací stanice Workflow + čtečka SD karet

Stanice Workflow Station a čtečky Kingston poskytují flexibilní systém pro přenos videa, fotografií a zvuku z různých zdrojů najednou. Urychlete svůj postprodukční pracovní postup a vytvořte si nastavení pro vykládání souborů, které vyhovuje vašim potřebám. Stanice Workflow Station Dock je přizpůso ... více
Objednací kód: 205517561
Kód výrobce: WFS-S
Výrobce: KINGSTON
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 699 Kč
Cena s DPH: 2 056 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Stanice Workflow Station a čtečky Kingston poskytují flexibilní systém pro přenos videa, fotografií a zvuku z různých zdrojů najednou.
Urychlete svůj postprodukční pracovní postup a vytvořte si nastavení pro vykládání souborů, které vyhovuje vašim potřebám. Stanice Workflow Station Dock je přizpůsobitelná, takže můžete používat pouze USB miniHub, čtečky SD nebo čtečky microSD, které vaše natáčení vyžaduje. Ať už se jedná o natáčení s více kamerami 4K/8K s přenosnými zvukovými rekordéry pro každého hostitele, nebo natáčíte B-Roll s drony a GoPros, můžete k doku připojit až čtyři čtečky současně a rychle přenášet záznam. Pracovní stanice a čtečky podporují rychlost USB 3.2, díky které se dostanete k postprodukčnímu procesu rychleji než kdykoli předtím. Pro větší flexibilitu lze čtečky karet používat na cestách. Když potřebujete natáčet na místě, jednoduše vložte potřebný rozbočovač nebo čtečky do brašny a připojte je k notebooku pomocí přiloženého kabelu USB.

Balení obsahuje jednu čtečku SD karet, ale dá se doplnit dalšími čtečkami a minihuby pod PN WFS-SD, WFS-SDC a WFS-USB.

Rozhraní:
- Dok: USB 3.2 Gen 2
- SD čtečka: USB 3.2 Gen 1

Konektor
- Dok: USB-C
- Čtečka: USB-C

Podpora SD karet:
2x UHS-II (zpětně kompatibilní s UHS-I)

Obsah balení: Workflow Dock, SD čtečka, 2x kabel USB-C na USB-C, napájecí adaptér, 4 různé konventory napajecícho adaptéru.

Velikost
Dok: 160.27 x 70.27 x 55.77 mm
Čtečka SD: 62.87 x 16.87 x 50 mm

Váha
Dok: 292g
Čtečka SD: 31g

-|CZ|SK|EN
Rozhraní
Rozhraní (USB) USB 3.2
Podpora více formátů Ano