Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
351 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
380 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
405 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
437 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.
508 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m.
585 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150mQSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m.
1 393 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+.
1 419 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1mMikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m.
718 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1mMikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m.
725 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3mMikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m.
988 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
587 Kč
s DPH