Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Síťové karty pro servery

FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchFUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+
Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.

Kód produktu4043421
Part numberS26361-F3629-L502
EAN produktu4051554206949
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Fujitsu
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
20652 Kč
Vaše cena bez DPH
15016.53 Kč
Vaše cena včetně DPH
18170 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+


Bracket for low profile and full hight enclosed

The 10GbE adapter requires a x8 PCIe slot.

The controller supports to the following SFP+ modules for optical connections:



- MMF SFP+ module (S26361-F3986-E3)

- SMF SFP+ module (S26361-F3986-E4)



For connections with SFP+ twinax cables the guidlines from the switch vendor must be considered.

The controller supports the cables from the major switch vendors.

The cable assistant of the SystemArchitect requires the virtual ordercode V:TWX CONNECTOR-PY.

.
Počet kanálů: 1
Připojitelnost do slotu: PCI-E
Konektor: RJ-45
Aktuální cena produktu je18170Kč  s dph
Váš e-mail