Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
154 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500mSXKO-DROP-12-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 09/125. Balení cívka 500m..
7 347 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500mSXKO-DROP-16-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 16 vláken SM 9/125. Balení cívka 500m.
9 337 Kč
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500mSXKO-DROP-24-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125..
12 935 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500mSXKO-DROP-2-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
3 367 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500mSXKO-DROP-4-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
4 133 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500mSXKO-DROP-8-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125. Balení 500m.
6 047 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
222 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
149 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
265 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
217 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
162 Kč
s DPH