Přepravní podmínky

 

Dopravné:

Osobní odběr na prodejně

platba hotobě,
platební kartou

0,-

 

Zásilkovna

platba předem, platba online

49,-

 

Česká pošta obchodní balík na poštu

platba předem, platba online

69,-

 

Česká pošta obchodní balík do ruky

platba předem, platba online

79,-

 

PPL spedice

platba předem, platba online

79,-

 

Dobírečné + k ceně dopravy (NELZE hradit platební kartou!)

platba při převzetí

25,-

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Dopravné a dobírečné se hradí do hodnoty zásilky 5000,- s DPH, nad tuto částku je zdarma

 

 
 
       

Ceny za dopravu jsou uvedené včetně DPH. Zboží je v současné době distribuováno pouze na území České republiky

 

Dodavatel

Veškeré zboží v tomto obchodě dodává firma Jiří Rynda - JCR, IČ 419915618, s odpočtem DPH, dále jen Prodávající.

 

Cena

Prodávající dodrží cenu uvedenou na objednávce. Nebude-li to možné, Prodávající bude kontaktovat Kupujícího (telefonicky nebo e-mailem) a nabídne mu aktuální cenu. Bude-li s ní Kupující souhlasit, zboží mu bude zasláno požadovaným způsobem, jinak bude objednávka zrušena. Toto opatření je z důvodu velké závislosti prodávaného zboží na aktuálním kurzu cizích měn.

 

Dodací lhůty:

Zboží, které je právě na skladě, odesíláme při objednání do 16.00 hod. standardně následující pracovní den po přijetí objednávky. V případě, že toto zboží bude v tento den vyprodané a nedostupné déle než 3 dny, bude Kupující obratem informován o této skutečnosti telefonicky nebo mailem.

 

Oznámení o průběhu objednávky:

O stavu objednávky informuje systém, jak při jejím vystavení, tak o průběhu zpracování a také odeslání vždy mailem, kdy je v závěru uvedeno i číslo zásilky. V případně osobního odběru je Kupující vyzván k připravenosti převzetí i SMS zprávou. Na žádost uvedenou i v poznámce objednávky, zasíláme SMS i při zaslání zboží Českou poštou nebo PPL. Při dopravě PPL Home vyzve Kupujícího řidič spedice telefonicky předem.

 

Osobní odběr:

Místo pro osobní odběr není skladovým prostorem. Kupující bude vyzván k odběru SMS zprávou nebo telefonicky většinou následující den při objednání do 15.00 hod.

 

Skladová dostupnost:

E-shop Bluemarket.cz uvádí zboží, které je skladem, nikoliv zboží, které je připraveno k osobnímu odběru. Také pro osobní odběr je nutno vystavit objednávku tak, aby se zboží rezervovalo a připravilo k odběru. Data jsou denně synchronizována, ale může dojít k tomu, že zboží se může dočasně doprodat a nastane prodleva mezi novým naskladněním. Proto je nutné si zboží zajistit objednávkou a vyčkat na výzvu k převzetí.

 

Výměna zboží při záměně výběru

Pokud se Vám stane, že jste si objednali jiné zboží, než jste původně chtěli (např. chybným výběrem), provedeme výměnu zboží do 14 dnů od dodání. Zboží musí být zasláno nepoškozené a nerozbalené v původním obalu, licence s nepoškozenou pečetí a ne dobírkou. Z tohoto důvodu si také řádně, ihned po převzetí prohlédněte již samotný obal a popis, než produkt zcela vybalíte.

 

 

jCR Jiří Rynda
Benešovská 432/3
40502 Děčín
Česká Republika
IČO: 49115618
DIČ: CZ6611167035