Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatible

Přidat do oblíbenýchSFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatible

Kód produktu1018344
Part numberXL-MGB-LXA-LCv2
 
Záruka24 Měsíc(ů)
XtendLan
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele
Běžná cena
1965 Kč
Vaše cena bez DPH
435.54 Kč
Vaše cena včetně DPH
527 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Doporučeno pro řady HP 5130EI, 3800, 3100EI, 3100-48, 2920, 2620, 2530G, 2530, 1920, 1910, 1820, 1810, 1410.

Vlnová délka vysílače 1310nm.
Vlnová délka přijímače 1550nm.
Marže nejméně 12dB.
Doporučený dosah max. 20km.

Vysílání:
Výkon min. -9dBm, max. -3dBm (pro vlákno 9/125um).
Vlnová délka: 1270-1355nm, spektrální šířka (-20dB) 1nm.

Příjem v rozsahu 1480-1580nm.
Citlivost -21dBm pro BER<1e-12. Saturace přijímače při -1dBm, pro BER<1e-12. ORL 14dB.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Aktuální cena produktu je527Kč  s dph
Váš e-mail